Jaka dieta na wypadanie włosów

Wypadanie włosów - przyczyny i sposoby

Wypadanie włosów często związane jest z niewłaściwą dietą, ubogą w nienasycone kwasy tłuszczowe, minerały i witaminy. Na włosy i ich kondycję wpływ ma wiele substancji, które jesteśmy w stanie dostarczyć w codziennej diecie, nie sięgając po specjalistyczne środki na łysienie.

Ten wyjątkowy element ludzkiego ciała, który od zawsze stanowił szczególną, indywidualną ozdobę, stał się jednocześnie symbolem mocy i płodności, a włos siwy symbolem mądrości. Ich brak nie był raczej zjawiskiem pożądanym, szczególnie u kobiet. Aktualnie przypadłość, jaką jest utrata włosów, nie jest często spotykana, ale jak się już pojawi, może spędzać sen z powiek. Utrata włosów jest bardzo naturalnym zjawiskiem. Nieraz znajdujemy swoje włosy na poduszce, na podłodze, w odkurzaczu.

Komentarze

Piękne, zadbane i lśniące włosy to ogromny atut zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Problem pojawia się, gdy włosy te zaczynają wypadać.

AmberV

Pantalone

Wypadanie włosów to jeden z częstych problemów z którymi spotykają się kobiety z zaburzeniami hormonalnymi — wszak łysinka na głowie, nie wprawia w nas w dobry nastrój.

asteroid

Zostaw swoją myśl