Jaka herbata na wypadanie włosów

jaka herbata na wypadanie włosów

Każdy z nas marzy o bujnej czuprynie oraz dobrej kondycji włosów. Niestety niejednokrotnie okazuje się, że  z wiekiem zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, włosy stają się cieńsze i słabsze. Wielu mężczyzn doświadcza dziedzicznej utraty włosów.

NAWILŻAJĄCA HERBATA Z BIEDRONKI - NATURALNE SPOSOBY NA WŁOSY

Dzięki zawartości witamin i mikro- oraz makroelementów p okrzywa jest stosowana w leczeniu chorób, m. Zawartość krzemionki sprawia, że ziele to znakomicie zadziała także na włosy, odżywiając je i wzmacniając cebulki. Pokrzywy na porost włosów używa się w formie płukanki. Pokrzywa na porost włosów powinna być stosowana regularnie , żeby uzyskać zadowalające efekty.

Czujesz, że twoim włosom i paznokciom potrzebne jest wsparcie? Zafunduj im 2—3-tygodniową kurację ziołową. Zioła pokrzywa, łopian, tatarak, skrzyp polny poprawią kondycję włosów, zlikwidują łupież, przyspieszą porost włosów i zmniejszą ich wypadanie. Włosy są niczym barometr zdrowia — gdy w organizmie coś szwankuje, tracą połysk, łamią się i rozdwajają, zaczynają nadmiernie wypadać.

Komentarze

sportprognoz

Bardzo fajnie, że piszesz nie tylko o pielęgnacji włosów z zewnątrz, ale i od środka : Muszę wypróbować tą herbatę, zwłaszcza, że są bardzo tanie ; Zapraszam do nas www.

burnis

Zostaw swoją myśl