Kiedy dziecku wypadaja wlosy

Lezard offline. Post 1.

Kasia od lat zmagała się z problemem nadmiernego wypadania włosów [Powrót Doktora Szczyta]

Nadmierne wypadanie włosów u dziecka może mieć wiele przyczyn. Należy wymienić tu m. Kiedy dziecku wypadają włosy, należy udać się do lekarza, który zbierze dokładny wywiad i zleci odpowiednie badania.

apteczka agafii szampon dermatologiczny przeciw wypadaniu włosów

O przyczynach wypadania włosów mówi dr n. Śmierć włosa przebiega cicho i niezauważalnie. I choć cebulka już obumarła, włos zdobi naszą głowę jeszcze prawie trzy miesiące, zanim wypadnie. Gdy nie odchodzi samotnie, a w licznym towarzystwie, budzi to niepokój i nasuwa pytanie:. Po naszych głowach widać najwyraźniej, jak Matka Natura jest niesprawiedliwa: jednemu daje czuprynę jak grzywa lwa, drugiemu włoski, przez które prześwituje czaszka. We współczesnej cywilizacji obfite owłosienie dla organizmu w zasadzie nie ma żadnego znaczenia. Człowiek z bujnymi, zdrowymi włosami wygląda jedynie efektowniej, młodziej i stąd zapewne rozpacz tych, którym włosy zaczynają wypadać. Tymczasem zdarza się, że oprócz mankamentu urody nic złego poza tym w organizmie się nie dzieje.

Przez Gość Kasia, 3 godziny temu w Życie erotyczne. Przez Gość Kasia Rozpoczęty 3 godziny temu. Przez Królowa Juciuba Rozpoczęty 21 godzin temu. Przez Gość Gość Rozpoczęty 8 godzin temu.

Komentarze

R-n-R

maleon

Stres, przemęczenie bardzo osłabia organizm, co może odbić się także na włosach. W okresie dużego narażenia na stres, czy przemęczenia często obserwuje się znaczne osłabienie i wzmożone wypadanie włosów.

fulltrottle

Zostaw swoją myśl