Klorane szampon przeciw wypadaniu włosów opinie

Wskazania: Kuracja wzmacniająca przeciw wypadaniu włosów Klorane to preparat w wygodnej do stosowania mgiełce, zapobiegający okresowemu wypadaniu włosów. Jego przyczyny mogą być różne - stres, dieta, choroba. W efekcie włosy się przerzedzają, stają się słabsze i matowe.

Miałam z tej firmy suchy szampon i faktycznie "męsko" pachniał. Mi leciały mocno na początku lata. Teraz się unormowało. Kiedyś używałam ich szamponu, ale to było dawno i nie pamietam juz jak działal. Mi wypadają włosy dosłownie garściami, mam dwa psy yorki i mama się śmieje, że kupowała takie psy żeby sierści nie zostawiały a ja za nie nadrabiam xd Okazuje się że mam nadczynność tarczycy i za niedługo będę brała leki. Wypróbuje tą kuracje może pomoże :D.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Kuracja przeciw wypadaniu włosów Klorane to preparat w mgiełce, zapobiegający okresowemu wypadaniu włosów spowodowane stresem, złą dietą,chorobą. W efekcie czego włosy się przerzedzają, stają się słabsze i matowe. Preparat można stosować na suche włosy nawet w pracy, podczas dnia, gdyż dodatkowo je wtedy usztywnia i napusza odbijając od skóry głowy. Dodaj go do naszej bazy! Mam duży problem z wypadajacymi włosami, szczegolnie jesienią i wiosną, stosowalam juz ampułki bioxisine wcierki itp ale w tym produkcie cos jest ze poprostu hamuje wypadanie i to po tyg.

Komentarze

Szampon ułatwia rozczesywanie oraz wzmacnia włosy, uzupełnia kurację przeciw wypadaniu włosów. Właściwości wzmacniające wyciągu z chininy zostały spotęgowane dzięki zawartości kompleksu witamin z grupy B B5, B6, B8 , które pobudzają wzrost włosów i wzmacniają ich strukturę.

Grispen

Bam

Klorane B5 jest jednym z najlepszych szamponów na wypadanie włosów. Preparat ten powstał na bazie takich związków, jak chinina oraz witamina B, dlatego dobrze wzmacnia pasma już od nasady, aż po same końce.

night-fly

Zostaw swoją myśl