Kozieradka przeciw wypadaniu włosów

Problem z wypadaniem włosów mają częściej mężczyźni niż kobiety. Jednak problem dotyczy obojga płci i staje się coraz bardziej nagminny. Przede wszystkim tragiczny w skutkach dla kondycji  włosów, jak i całego organizmu, jest stres, często długotrwały i silny.

Wypadają Ci WŁOSY? Koniecznie to wypróbuj! -Zdrowie 24h

Obecnie zioła coraz częściej stosowane są jako naturalne kosmetyki. Zarówno kozieradka, siemię lniane jak i pokrzywa posiadają wiele właściwości, które korzystnie wpływają na zdrowie człowieka. Wszystkie te rośliny łączy również jedna cecha — są one coraz powszechniej stosowane w naturalnej pielęgnacji włosów.

Muszę koniecznie go kupić, albo przynajmniej pokusić się o zrobienie domowym sposobem : Dzięki za info :. A mnie ten olej podrażnił oczy, ale tak specyficznie: nałożyłam na kawałek twarzy i oko ileś centymetrów powyżej zaczęło mi łzawić, jak szalone. Szkoda, bo bardzo byłam go ciekawa Ale lubi tam zaglądać, choć dawno nie byłam. Mam kilka kosmetyków, które na pewno tam kupię Właśnie o własnoręcznym zmieszaniu pomyślałam gdy przeczytałam skład. Cena bardzo wygórowana, oryginału nie kupię, ale może spróbuję zrobić ; Ja ostatnio zamknęłam w mieszkaniu chorego męża O. O Nie wiedziałam, że jak się u mnie 2 razy przekręci klucz to potem od środka nie można otworzyć ;. Musiał sąsiadce rzucać klucz z balkony, by go wypuściła ;.

Jest tania i daje efekty -myślę,że warto przemęczyć się z jej zapachem kurczakowym:P. O widzisz własne koleżanka mi niedawno mówiła, że miała to tej wcierce prawdziwy wysyp baby hair i mam ochotę ją wypróbować w następnym miesiącu zapuszczania :. Jeszcze jej nie używałam, muszę w końcu ją dorwać : Czytałam na blogach o jej dobroczynnym działaniu, a ty swoim postem tylko potwierdzasz że muszę ją nabyć! Nawet nie sądziłam, że może dać tak świetne efekty: Ale śmierdzi okropnie:p Jednak warto to przecierpieć, bo efekty zachwycają. Kiedyś wcierałam kozieradkę, ale nie pamiętam efektów, za to pamiętam zapach ;.

Komentarze

Zawarta w składzie kozieradka  jest bogactwem składników odżywczych - wcierki z niej wykonywane są w stanie korzystnie wpłynąć na stan całej skóry, w tym skóry głowy oraz wspomóc przykrą dolegliwość jaką jest wypadanie włosów. Posiada mnóstwo selenu, krzemu i magnezu, a także potasu i żelaza, które współtworząc zdrowy system funkcjonowania komórek, potęgują ich namnażanie.

gegra

Kategoria: DIY. Są takie produkty do pielęgnacji włosów, które w swej kategorii już dawno zyskały miano klasyku.

Ak-01

Zostaw swoją myśl