La roche kerium szampon na wypadanie włosów opinie

la roche kerium szampon na wypadanie włosów opinie

Kerium Szampon przeciw wypadaniu włosów od La Roche-Posay skutecznie przerywa cykl nadmiernej utraty włosów, a przy tym jest przystosowany nawet do częstego stosowania. Produkt dobrze wspiera inne kuracje zapobiegające wypadaniu włosów. Szampon dodaje włosom objętości, zagęszcza je oraz poprawia ogólną kondycję, dzięki czemu są zdrowsze i odporniejsze na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Mogą go stosować zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Już podczas pierwszego mycia zauważyłam że rzeczywiście włosy nie wypadają,zobaczymy jak będzie dalej. Oświadczam że zapoznałem się z regulaminem serwisu oraz poiltyką prywatności i akceptuję ich treść obowiązkowe.

La Roche-Posay Kerium Szampon przeciw wypadaniu włosów 200 ml

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Kerium to intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosów. Odżywia włosy, stymuluje wzrost włosa, dodaje włosom objętości i poprawia odporność. Skuteczność dowiedziona po 6 tygodniach w badanich klinicznych. Wskazania uporczywe wypadanie włosów u kobiet i mężczyzn. Hamuje wypadanie włosów dzięki połączeniu składników aktywnych: - Madekasozyd - redukuje mikronaprężenia, które wpływają negatywnie na cebulkę włosa.

wypadanie włosów omdlenia

Bardzo ciekawy produkt. Nie miałam jeszcze kosmetyku do pielęgnacji włosów tej marki, od dawna La Roche Posay dba tylko i wyłącznie o moją skórę :. Nie miałam nic do włosów z La Roche-Posay. Tego kosmetyku chętnie bym spróbowała, bardzo jestem go ciekawa - tym bardziej, że nie przetłuszcza włosów :. Koniecznie będe musiała polecić to kerium mamie. Jej bardzo wypadają włosy :.

Grzybowska Dane będą przetwarzane w celach marketingowych administratora, a w szczególności przesyłania newslettera na podany adres e-mail. Podaj swój adres e-mail, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny w naszej ofercie. Obsługa JavaScript w Twojej przeglądarcce została wyłączona.

Komentarze

aleksei_fomenko

Rel

Andrey1966

Zostaw swoją myśl