Lbiotica biovax maseczka do włosów słabych i wypadających 250ml

lbiotica biovax maseczka do włosów słabych i wypadających 250ml

Intensywnie regenerująca maseczka do słabych i skłonnych do wypadania włosów poprawiająca ich kondycję. Maseczka Biovax dba nie tylko o zdrowie i kondycję Twoich włosów, ale również zapewnia im gruntowną ochronę i bezpieczeństwo. Biovax to oryginalne połączenie zdrowia, bezpieczeństwa i profesjonalnej pielęgnacji w jednym preparacie. Wpływa korzystnie na rozdwojone końcówki i skutecznie zmniejsza łamliwość włosów.

alergia na mleko a wypadanie włosów

Pielęgnacja rzęs i brwi. Pielęgnacja twarzy. Pielęgnacja dłoni i stóp. Pielęgnacja ciała. Pielęgnacja włosów. Receptura preparatu stworzona została na bazie witamin A i E, będących źródłem młodości i witalności.

Obsługa Javascript w Twojej przeglądarce jest wyłączona. Włącz go, aby móc w pełni wykorzystać możliwości tej witryny. Biovax regenerująca maska do włosów słabych, skłonnych do wypadania ml Dba nie tylko o zdrowie i kondycję Twoich włosów, ale również zapewnia im gruntowną ochronę i bezpieczeństwo. Formuła oparta została o wyselekcjonowane, naturalne i bezpieczne składniki: - Biotyna - wzmacnia osła Informacje dodatkowe.

Komentarze

Mjasnik

Nucommers

Zostaw swoją myśl