Lekarz od wypadania włosów wrocław

lekarz od wypadania włosów wrocław

Nie pamiętasz hasła. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek. Podgląd Opublikuj.

Akceptuję politykę prywatności. Jako jedyna klinika w Polsce dysponuje dwoma robotami ARTAS, w tym najnowszą technologią iX, najbardziej innowacyjną metodą transplantacji włosów. Dyrektorem medycznym kliniki jest ceniony na arenie międzynarodowej chirurg plastyczny — dr Gregory Turowski. Obecnie jego kliniki są wiodącymi ośrodkami transplantacji włosów na świecie i zaufanym partnerem firmy Restoration Robotics, która stworzyła i rozwija robota ARTAS. Dzięki temu również polscy pacjenci mają dostęp do najnowocześniejszych technologii i najlepszych specjalistów transplantacji włosów. Oto główne atuty naszej marki, które warto wziąć pod uwagę rozważając przeszczep włosów:.

Wypadanie włosów. Zapalenie skóry głowy. Łuszczyca skóry głowy. Nasi trycholodzy posiadają rozległą wiedzę pozwalająca na zdiagnozowanie i leczenie przyczyn wypadania włosów, powstania łupieżu, łuszczycy i wielu innych schorzeń.

Komentarze

kulbachenko

Spaum

Na samym początku doświadczony specjalista od włosów wykonuje diagnostyczne badanie trychologiczne, dzięki któremu można poznać przyczyny problemu, a następnie wybrać właściwe i skuteczne sposoby na wypadanie włosów. Trichoskopia odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu komputerowego, w który wyposażony jest nasz gabinet trychologiczny.

Obsehitte

Trycholog jest specjalistą zajmującym się schorzeniami związanymi ze skórą głowy oraz włosami.

warezx

Zostaw swoją myśl