Liscie guawy na wypadanie włosów

liscie guawy na wypadanie włosów

Liście Guava podjęły internetu przez burzę z twierdzenia że jest to rozwiązanie cud na wypadanie włosów. Jest również zyskuje popularność jako składnik zagęszczający do włosów, która promuje szybki wzrost włosów. Ale jak dokładnie są guawa pozostawia korzystny dla włosów? Częściej niż nie, spadek włosów jest bezpośrednim wynikiem warunkach szkodliwych dla zdrowia skóry głowy. Liście Guava mieć przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i antyoksydacyjne właściwości, które uczyniły go popularnym składnikiem do utrzymania zdrowia skóry głowy 1.

Liście guawy – nadmierna utrata włosów, sposób na zdrowsze włosy

Jak rozwiazalam problem wypadania wlosow ...

Na pewno wszystkie składniki posiadasz w swojej kuchni,a zwłaszcza liść laurowy, tak więc obejdzie się bez wydawania pieniędzy. Liście laurowe i rumianek zalewamy zagotowaną wodą. Pozostawiamy do zaparzenia na 3 godziny. Następnie wszystko przecedzamy przez gazę lub sitko do butelki. Tak przygotowany napar wcieramy w skórę głowy. Pozostawiamy na pół godziny, a następnie myjemy głowę tak jak zawsze.

Liście guawy skupiają na sobie sporą uwagę, że względu na swoje właściwości zdrowotne. Zawierają one znaczną ilość witaminy A oraz C, likopen, potas oraz błonnik. Wywar z liści guawy obniża poziom złego cholesterolu w krwi pozostawiając HDL, czyli dobry cholesterol na odpowiednim poziomie. To nie wszystko, co potrafią te zielone liście. Wiele kobiet i mężczyzn boryka się z nadmierną utratą włosów. Problem ten powoduje zaburzenia postrzegania własnej wartości i poczucia atrakcyjności. Jeśli dotyka również Ciebie warto wypróbować to  naturalne remedium. Liście guawy są niezwykle skuteczne w  zapobieganiu wypadaniu włosów  i  stymulowaniu ich wzrostu.

Komentarze

ReAgenT

vrn-vrn

Trezub

Zostaw swoją myśl