Long 4 lashes serum przeciw wypadaniu włosów opinie

Serum skutecznie zapobiega wypadaniu włosów i powstawaniu zakoli oraz stymuluje wzrost nowych włosów. Jego receptura zawiera Tetraxidylum — innowacyjny kompleks zawierający zwiększone stężenie składników aktywnych, który stymulując mikrokrążenie, odżywia i rewitalizuje cebulki włosów oraz wzmacnia ich integralność ze skórą głowy. Alantoina łagodzi podrażnienia i przywraca komfort skórze. Wysoce skoncentrowana formuła wydłuża fazę wzrostu włosa anagen , wpływa korzystnie na ich strukturę, zmniejsza łamliwość oraz zapewnia zdrowszy wygląd.

Long4Lashes, Serum Stimulating Hair Growth (Serum stymulujące wzrost włosów)

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Oceanic Szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów Long4Lashes wzmacnia osłabione i łamliwe włosy oraz hamuje ich wypadanie, które związane jest ze zmianami hormonalnymi, genetycznymi, przemęczeniem, stresem, niewłaściwą dietą oraz spowodowane czynnikami środowiska. Tetraxidylum - innowacyjny kompleks składników aktywnych, który stymulując mikrokrążenie, odżywia cebulki włosów i zapobiega ich wypadaniu.

Jako kobieta mam bzika na punkcie swoich włosów. Są one moim atutem i jak u każdej dziewczyny podkreślają urodę. Staram się o nie jak najlepiej dbać, chronić przed uszkodzeniami, gorącem, przesuszeniem, nieprofesjonalnymi kosmetykami. Generalnie często stosuję różnego rodzaju zabiegi na włosy, ale tylko i wyłącznie takie, które uważam za bezpieczne i nieinwazyjne. Podobnie postępuję jeżeli chodzi o wszelkie preparaty do pielęgnacji włosów — staram się dobierać jedynie te naturalne oraz cieszące się dużym zaufaniem wśród klientek. Niestety pomimo dokładania wszystkich starań w trosce o nie, dotknął mnie problem ich wypadania. Co chwilę widzę moje włosy…. Raz na podłodze, raz na ubraniu, raz na umywalce w łazience. Musiałam coś z tym zrobić i zakupiłam Long 4 Lashes serum przeciw wypadaniu włosów.

Komentarze

Jak już widzę cenę większą niż 10 zł to przeważnie się go nie łapię ;p.

Alekse-y

iv.savchuk

Numer ID: Serum skutecznie zapobiega wypadaniu, przerzedzaniu się włosów i powstawaniu zakoli oraz symuluje wzrost nowych włosów.

TYUS

Zostaw swoją myśl