Loxon max wypadanie włosów

Loxon Max opinia o nowym preparacie na porost włosów.

Loxon Max zawiera najwyższą dostępną dawkę substancji czynnej — minoksydylu. Minoksydyl jest jedyną substancją czynną do stosowania miejscowego o skuteczności udowodnionej naukowoi popartej badaniami kontrolowanymi placebo na dużej grupie badanych. Loxon Max to lek, który nie tylko hamuje wypadanie włosów, ale także stymuluje odrost nowych.

Martwisz się długotrwałym wypadaniem włosów? Myślisz, że to proces, którego nie da się odwrócić? Boisz się, że za kilka lat będziesz miał takie zakola, jak Twój ojciec bądź dziadek? Nie poddawaj się!

Jednak zawarty w jego składzie minoxidil to jedna z najlepszych substancji pomagających powstrzymać nadmierne i przyspieszone wypadania włosów, dlatego jakiś czas temu postanowiłem dać szansę silniejszej odmianie tego środka, noszącej nazwę Loxon Max. Jak w przypadku wszystkiego, co stosowałem na włosy, tak i w przypadku tego płynu aplikowanego na skórę głowy, rozpocząłem od zapoznania się z opiniami na jego temat, które można znaleźć na wielu forach dyskusyjnych w sieci. Tutaj, jak zwykle, miałem dylemat, bo nie były one zdecydowanie jednoznaczne, tyle samo użytkowników wychwalało Loxon Max , a niemal tyle samo wypowiadało się o nim w bardziej krytycznym tonie. Nie zraziło mnie to jednak i po zakupie opakowania preparatu zasiadłem do czytania informacji zawartych w ulotce. Czynnikiem aktywnym jest wspomniany minoxidil , znany chyba każdemu facetowi zmagającemu się z łysieniem.

Komentarze

Martwisz się długotrwałym wypadaniem włosów?

Vladik81

avtre

Zostaw swoją myśl