Mam 16 lat i strasznie wypadają mi włosy

Hej, mam 16 lat i od pewnego czasu wypadają mi włosy! Teraz wlosy bardzo mi sie przerzedzily.

To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać. Polecam stosować wcierki np Banfi, Jantar oraz przejść na świadomą pielęgnację włosów. Myć włosy metodą kubeczkową. Polecam bloga oraz kanał o tym samym tytule "Wwwłosy. Pójdź może do fryzjera powie ci jakie szampony stosować itd, jeżeli farbuje włosy to normalne. Może najpierw w z łaski swojej odpowiedz mi na pytania które zadałam w poprzednim twoim pytaniu tego typu Możliwe ze masz osłabione cebulki albo źle pielęgnujesz bo wiesz nie wszystkie kosmetyki szampony są dobre np do twoich włosów poczytaj sobie. Może ci brakować jakiś witamin Np B to sb poczytaj na necie jakie witaminy jedzenie na włosy ja zapuszczam włosy to już coś troche Wiem jest też taki neem Oil na włosy indyjski powodzenia. Moim zdaniem powinnaś udać się do kosmetyczki bądź fryzjerki i zapytaj się co masz robić.

Kiedyś miałam bardzo gęste włosy jakiś rok temu , a od 1kl. Przejechałam po włosach i pełno ich miałam w ręce. Co robić? Po jakimś czasie się odbudowały. No właśnie nie.

Komentarze

Od jakiegoś tygodnia zaczęły strasznie mi wypadać włosy! Za każdym razem gdy się czeszę to w szczotce zostaje mi garść włosów!

doozer32

Dim4ik

a.bertich

Zostaw swoją myśl