Marokańska czarna maska przeciw wypadaniu włosów planeta organica 300 ml

1. PLANETA ORGANICA – Black Moroccan Hair Mask

Zdecydowanie jednym z ulubieńców do pielęgnacji włosów jest czarna marokańska maska przeciw wypadaniu włosów. Planeta Organica postawiła raczej na pozytywny wpływ na skórę głowy, ale chyba po części nieświadomie udało się stworzyć pod szyldem marki uniwersalny produkt, który regeneruje włosy na całej długości. Maska do włosów Black Moroccan od Planeta Organica ma z założenia wzmacniać cebulki, odżywiać je i ochraniać przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Zdjęcia recenzentek

ULUBIEŃCY: Serum, po którym włosy rosną jak szalone

Wszystkie zdjęcia. Indeks: POR Czarna maska Planeta Organica przeznaczona jest do pielęgnacji włosów osłabionych i wypadających oraz problematycznej skóry głowy ze skłonnością do szybkiego przetłuszczania się, świądu i łupieżu.

Krótka data. Cera sucha. Cera normalna. Cera mieszana. Cera tłusta. Cera wrażliwa. Cera naczynkowa. Cera dojrzała. Pianki, musy i żele. Płyn dwufazowy.

Komentarze

dother

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Czarna marokańska maska dla włosów stworzona na bazie oleju arganowego.

Leanod

Zostaw swoją myśl