Maseczka na wypadajace wlosy olejek rycynowy

Ja też stosuję taką maseczkę co jakiś czas, ale dodatkowo dodaję jeszcze naftę kosmetyczną. Jej jedynym mankamentem jest to, że jak długo trzymam ją na włosach to ona zasycha i ciężko ją zmyć. Wtedy zawsze powyrywam sobie niechcący trochę włosków : A Ty masz piękne włosy!

Olejek rycynowy wzmacnia włosy , przyspiesza ich porost, zwiększa elastyczność, zapobiega łamaniu i wypadaniu. Może stanowić składnik maseczki, można też używać go do olejowania włosów. Olej rycynowy poprawia wygląd włosów oraz oczyszcza skórę głowy.

Szukasz darmowej porady , wsparcia? Nie zwlekaj zarejestruj się!!! Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź. Witam wszystkich i od razu na wstępie proszę o pomoc. Moim problemem są wypadające włosy, nie żeby jakoś szczególnie wypadały, ale i tak nigdy nie miałam ich zbyt wiele na głowie więc chciałabym to jakoś spowolnić.

Redakcja , 12 lutego Kochane czytelniczki. W związku z wieloma prośbami jakie napłynęły do mnie po poprzednim artykule zamieszczam kilka przepisów na domowe maseczki wykorzystujące olejek rycynowy na włosy — jak stosować, by przyniósł efekty. Oto maski do włosów, które nie są kosztowne a otrzymane rezultaty, jeśli będziemy regularnie je aplikować — przyniosą naprawdę spektakularne efekty i przewyższą efekty drogich kosmetyków. Gotowe do walki o piękne włosy? Wszystko dokładnie wymieszaj, lekko podgrzej i nanieś na włosy. Następnie nałóż czepek, owiń głowę ręcznikiem i taką maseczkę możesz trzymać nawet całą noc ale wystarczy również godzinę. Następnie włosy umyj, a do ostatniego płukania dodaj sok z cytryny lub ocet jabłkowy.

Komentarze

kires

Trudno się to zmywało ale przy dłuższym stosowaniu efekty były widoczne.

aleksiss

paha

Zostaw swoją myśl