Maseczka na wypadanie włosów z olejkiem rycynowym

maseczka na wypadanie włosów z olejkiem rycynowym

No właśnie, ja miałam to samo, aczkolwiek powierzchowny efekt działania nafty jest fajny. Ja gdy byłam nastolatką smarowałam rzęsy na noc olejkiem rycynowym aby wyrosły dłuższe i gęste i tak też się stało. Co do nafty to służy ona osobom którym wypadają nadmiernie włosy-choć w takim przypadku polecam ampułki do wcierania np. Dercos z Vichy.

Szybki, tani, prosty i skuteczny sposób na wypadanie włosów. Test!

Trudno się to zmywało ale przy dłuższym stosowaniu efekty były widoczne. Muszę kiedyś wypróbować :. Nie ciągnie mnie jakoś do tego olejku, mam z nim trochę złe wspomnienia wyrywanie włosów,etc. Już po 2 miesiącach widziałam znaczną różnicę były bardziej błyszczące i lepiej się układały.

Maska z olejem rycynowym na porost , wypadanie , wzmocnienie

Redakcja , 12 lutego Kochane czytelniczki. W związku z wieloma prośbami jakie napłynęły do mnie po poprzednim artykule zamieszczam kilka przepisów na domowe maseczki wykorzystujące olejek rycynowy na włosy — jak stosować, by przyniósł efekty. Oto maski do włosów, które nie są kosztowne a otrzymane rezultaty, jeśli będziemy regularnie je aplikować — przyniosą naprawdę spektakularne efekty i przewyższą efekty drogich kosmetyków. Gotowe do walki o piękne włosy?

Nadmierne wypadanie włosów to problem, który może wprost spędzić sen z powiek. Wiem, bo sama mam z nim do czynienia przynajmniej raz w roku. Każdej jesieni ilość włosów pozostawianych na mojej szczotce, poduszcze, kanapie, wannie czy w każdym innym miejscu w domu, przyprawia mnie o dreszcze i wzbudza mój ogromny niepokój. Utrata dużej części włosów w dość krótkim czasie zawsze bowiem przywodzi na myśl jakieś kłopoty ze zdrowiem. Kiedy jednak okazuje się, że ze zdrowiem wszystko ok, zaczynam szukać odpowiedniego rozwiązania, które pozwoli zahamować ten proces. I ostatnio chyba znalazłam jeden bardzo szybki, prosty, tani i skuteczny sposób, który jest dostępny od ręki dla każdego! O cennych właściwościach oleju rycynowego pisałam już kiedyś przy okazji artykułu o naturalnym wzmacnianiu i zwiększaniu objętości rzęs. Jeszcze wtedy nie wiedziałam jednak a może po prostu nie pomyślałam , że równie dobre efekty może on przynieść na moich włosach. Kiedy już przypomniałam sobie o olejku rycynowym, postanowiłam go od razu wypróbować na swoich włosach.

Ja też stosuję taką maseczkę co jakiś czas, ale dodatkowo dodaję jeszcze naftę kosmetyczną. Jej jedynym mankamentem jest to, że jak długo trzymam ją na włosach to ona zasycha i ciężko ją zmyć. Wtedy zawsze powyrywam sobie niechcący trochę włosków : A Ty masz piękne włosy! Jest czego pozazdrościć! Jak ja bym chciała żeby moje włosy się tak naturalnie kręciły! Muszę skręcać je na noc, żeby uzyskać podobny efekt, który i tak nie przetrwa całego dnia.

Komentarze

Anik

Irina_8S

Zostaw swoją myśl