Maseczka z drozdzy na wlosy wypadajace

Drożdże na włosy – jak zrobić maseczkę z drożdży na włosy?

Jak pogodzić taką maseczkę z olejowaniem wieczorem? Oleju używam wieczorem na kilka godzin, czy na pół godziny przed zmyciem oleju mogłabym nałożyć maseczkę z drożdży tylko na skórę głowy gdzie nie ma oleju , a potem za jednym zamachem zmyć szamponem i nałożyć maskę?

Dzięki naturalnej kuracji trwale wyprostowałam włosy

W domowej kuchni można znaleźć wiele produktów, które są bogatym źródłem cennych dla włosów składników. Wielokrotnie zachęcałam Cię do ich stosowania w postaci masek, wcierek czy płukanek. Pora na kolejną poradę z tego cyklu. Tym razem proponuję wykonanie domowej maseczki z drożdży na włosy. Choć surowe drożdże mają nieprzyjemny zapach, to naprawdę warto nałożyć je na włosy. Szczegóły znajdziesz w dzisiejszym wpisie.

Jeśli chodzi o taką masę, to już od dłuższego czasu robię sobie takie maseczki na włosy. Potwierdzam - to działa,. Ja piłam i rewelacyjnie działały :D przede wszystkim na paznokcie, jeszcze nigdy nie miałam tak twardych płytek! Ja piłam drożdże przez 3 miesiące i urosło mi 10 cm włosów i miałam piękne paznokcie :D po 6 miesiącach przerwy znowu zaczęłam pic i juz po 12 dniach urosło mi kolejne 3 cm włosów :D. Chyba muszę zacząć to pić, jednak na samą myśl robi mi się nie dobrze, ale czego nie robi się dla urody ;. Piłam i też byłam bardzo zadowolona z efektów, bardziej niż z "tabletek drożdżowych". Jakiś czas chciałam znowu zrobić podejście kolejne, ale tym razem nie mogłam się przyzwyczaić do ich smaku zupełnie. Może kilka kropel olejku dałoby temu radę, hmmm, spróbować nie zaszkodzi w sumie. Lubię maski drożdżowe, ale nie zawsze mam na nie czas. Ostatnio włosy lecą mi w sporych ilościach i chyba mimo obrzydzenia skuszę się na kurację wewnętrzną.

Twoje włosy są osłabione, przerzedzone, nadmiernie wypadają? A może walczysz z problemem przetłuszczającej się skóry głowy? Oto rozwiązanie, dzięki którym twoja fryzura odzyska siły, blask i zdrowy wygląd — maseczka na porost włosów, której głównym składnikiem są zwyczajne, dostępne w każdym spożywczaku drożdże! Jak powszechnie wiadomo, drożdże na włosy wykazują właściwości pozytywnie oddziałujące na wzrost. Szczególnie sprawdzają się w przypadku włosów — picie drożdży daje świetny efekt w postaci przyspieszenia porostu włosów.

Komentarze

jino.ru

mastah

Zostaw swoją myśl