Maseczka z jajka na wypadanie włosów

maseczka z jajka na wypadanie włosów

Maseczka z żółtka to domowy sposób na pielęgnację włosów, zwłaszcza zniszczonych, pozbawionych blasku, matowych i osłabionych. Żółtko jajka można stosować bezpośrednio na włosy, np. Żółtko na włosy to sposób na domową pielęgnację kosmyków.

Jajka przydają się nie tylko w kuchni. To ulubiony, naturalny kosmetyk naszych babć, ciotek i mam.

Borykam się z tym problemem już od kilku lat Na razie bez większych efektów, na pewno odstawiłam sls, co mi wyszło na dobre:. Mi również wypadają włosy ale to chyba ze względu na okres jesienny Moje włosy teraz się zahamowały w wypadaniu : Już wiem, co sprawiło, że tak się stało i napiszę o tym za niedługo! Bardzo przydatny post!

Gdybyśmy mielibyśmy wskazać jeden z najskuteczniejszych naturalnych zabiegów pielęgnacyjnych do włosów, bez wątpienia byłoby to jajko. Maseczka jajeczna doskonale wpływa na kondycję kosmyków, sprawiając że włosy wyglądają zdrowo i pięknie błyszczą. Jeśli chcesz uniknąć chemicznych produktów do pielęgnacji włosów, które rzeczywiście dają świetne rezultaty, lecz na dłuższą metę uszkadzają strukturę kosmyków albo uzależniają je od siebie, chcemy ci dziś polecić kilka naturalnych maseczek z jajkiem w roli głównej. Poznaj z nami najlepsze przepisy, dzięki którym samodzielnie przygotujesz domowej receptury kurację pielęgnacyjną do włosów.

Komentarze

Półki drogeryjne i apteczne uginają się od innowacyjnych formuł, które odżywiają, nawilżają i odbudowują włosy. Każdy z nich jest reklamowany jako najlepszy, najskuteczniejszy i najbardziej ekologiczny sposób.

zenovan

billyj

mindfreak

Black&White

Zostaw swoją myśl