Maseczka z olejku rycynowego na wypadające włosy

maseczka z olejku rycynowego na wypadające włosy

Redakcja , 12 lutego Kochane czytelniczki. W związku z wieloma prośbami jakie napłynęły do mnie po poprzednim artykule zamieszczam kilka przepisów na domowe maseczki wykorzystujące olejek rycynowy na włosy — jak stosować, by przyniósł efekty. Oto maski do włosów, które nie są kosztowne a otrzymane rezultaty, jeśli będziemy regularnie je aplikować — przyniosą naprawdę spektakularne efekty i przewyższą efekty drogich kosmetyków.

Ja też stosuję taką maseczkę co jakiś czas, ale dodatkowo dodaję jeszcze naftę kosmetyczną. Jej jedynym mankamentem jest to, że jak długo trzymam ją na włosach to ona zasycha i ciężko ją zmyć. Wtedy zawsze powyrywam sobie niechcący trochę włosków : A Ty masz piękne włosy! Jest czego pozazdrościć! Jak ja bym chciała żeby moje włosy się tak naturalnie kręciły! Muszę skręcać je na noc, żeby uzyskać podobny efekt, który i tak nie przetrwa całego dnia.

Komentarze

Olejek rycynowy jest to produkt pochodzenia roślinnego, oleista ciecz pozyskiwana z nasion owoców drzewa rycynowego. Uzyskuje się go poprzez proces wyciskania na zimno oraz wygotowywania z wodą.

Babolo

lemuria

Bulletproof

Zostaw swoją myśl