Maseczka z piwa na wypadające włosy

Sposoby na wypadające włosy

Jajka przydają się nie tylko w kuchni. To ulubiony, naturalny kosmetyk naszych babć, ciotek i mam. Zarówno białko, jak i żółto jajka wpływają zbawiennie na kondycję włosów.

Dzięki naturalnej kuracji trwale wyprostowałam włosy

Maseczka z żółtka to domowy sposób na pielęgnację włosów, zwłaszcza zniszczonych, pozbawionych blasku, matowych i osłabionych. Żółtko jajka można stosować bezpośrednio na włosy, np. Żółtko na włosy to sposób na domową pielęgnację kosmyków. Maseczki do włosów, w zależności od potrzeb, można łączyć z innymi składnikami, takimi jak: oliwa, olejek rycynowy , jogurt naturalny, miód, które wzmocnią działanie domowej odżywki. Maseczka na włosy z jajka to skuteczny sposób na pielęgnację zniszczonych, suchych, łamliwych i pozbawionych blasku kosmyków. Jaja są bogatym źródłem lecytyny zapobiegającej wypadaniu włosów , a także białka, które nawilża, wzmacnia oraz dodaje objętości.

Komentarze

Ewa Redakcja , 1 grudnia

innova

Borykam się z tym problemem już od kilku lat Na razie bez większych efektów, na pewno odstawiłam sls, co mi wyszło na dobre:. Mi również wypadają włosy ale to chyba ze względu na okres jesienny

Game_Over

Piwo to bez wątpienia jeden z najstarszych napojów alkoholowych. Pije się je na całym świecie.

Statean

Pheniks77

Zostaw swoją myśl