Maska drożdżowa na porost włosów babcia agafia opinie

maska drożdżowa na porost włosów babcia agafia opinie

O tym, że drożdże mają zbawienny wpływ na porost włosów miałam okazję już się przekonać. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o piciu drożdży zachęcam Was do lektury wpisu na ten temat:.

Opis produktu

Recenzja lekkopoważna #3 - Serum na porost włosów Agafii

Kiedyś bardzo chciałam ją kupić. Później przeczytałam parę podobnych do Twojej opinii i zrezygnowałam. Twój post umacnia mnie w przekonaniu,że nie warto. Też ją miałam i wspominam dosyć przeciętnie.

Maska do włosów drożdżowa to wspaniały sposób na przyśpieszenie wzrostu włosów. Drożdże piwne to naturalne źródło białka, witamin i mikroelementów, które przenikają w strukturę włosa, wzmacniając je i przyspieszając wzrost. Olej z kiełków pszenicy posiada działanie regeneracyjne i przeciwdziałające wypadaniu. Sok z brzozy to znany ludowy środek na wzmocnienie cebulek włosowych. Dzięki zawartości olejów z zimnego tłoczenia maska ułatwia rozczesywanie. Włosy stają się jedwabiste i pełne blasku.

Maska zawiera drożdże piwne, które zawierają białko, witaminy i mikroelementy. Przenikają one w strukturę włosa, wpływając na ich porost. Olej z kiełków pszenicy ma działanie regeneracyjne i przeciwdziała wypadaniu. Sok z brzozy jest stosowany w medycynie ludowej na wzmocnienie cebulek włosowych. Maskę nanieść na czyste, wilgotne włosy. Rozprowadzić równomiernie na całej długości, do podstawy włosa.

Komentarze

pyncpaicy

alpik

Zostaw swoją myśl