Metoda kanapkowa wypadanie włosów

Stres, szybkie tempo życia oraz naturalne procesy zachodzące w ciele i układzie hormonalnym sprawiają, że nie zawsze włosy wyglądają pięknie i zdrowo. Wypadanie i osłabienie włosów u kobiet nasila się w różnych okresach życia kobiety -  po przebytej ciąży, w stanach nasilonego stresu oraz wraz z upływem lat. Przerzedzenie, wypadanie włosów, łysienie u kobiet przebiega zupełnie inaczej, niż łysienie męskie.

Przedłużanie włosów

Długie i gęste włosy to marzenie niejednej kobiety. Niestety w wielu przypadkach jest to trudne bądź niemożliwe, ponieważ zbyt słabe naturalnie włosy nie są w stanie prawidłowo rosnąć lub trwa to bardzo długo. Na szczęście w dobie szeroko rozwiniętych usług fryzjerskich nie musimy czekać, aż włosy same urosną.

Doczepianie włosów metodą kanapkową z wykorzystaniem włosów od Kajetana Góry!

W naszym studio możecie Państwo zagęścić i przedłużyć włosy bezpiecznymi metodami. Oprócz systemów włosów , oferujemy też metodę tape on i afroloki. Co bardzo ważne unikamy nieprzyjemnego uczucia ciągnięcia. Rekomendowana dla osób o cienkich i słabych włosach oraz o wrażliwej skórze. Polecana Paniom zainteresowanym gruntowną metamorfozą, bo możliwe jest uzyskanie dowolnej fryzury. Minimalna długość włosów własnych to 15 cm długości. Włosy doklejane o ile są naturalne można traktować jak własne włosy. Do mycia i stylizacji używamy dowolnych produktów, ale do czesania po przedłużeniu używa się specjalnej szczotki, która nie uszkodzi dodatkowych pasm. Włosy można suszyć suszarką, prostować i kręcić lokówką.

Długie i gęste włosy to marzenie wielu kobiet. Co zrobić, by je zrealizować? Najlepsze sposoby na przedłużenie włosów to regularna pielęgnacja, odpowiednia dieta i zrównoważony styl życia. Zapuszczanie włosów to zawsze proces żmudny i długotrwały.

Komentarze

Luk18

Twoje marzenie to długie i piękne włosy, ale masz już dosyć czekania bo zapuszczanie trwa zbyt długo? Idealną opcją jest przedłużanie włosów lub ich zagęszczenie.

Ksenia123

Zostaw swoją myśl