Mil mil placent activ ampułki wypadanie włosów opinie

MIL MIL PLACENT ACTIV AMPUŁKI WYPADANIE WŁOSÓW

Darmowa wysyłka za pobraniem za: ,00 zł. Darmowa wysyłka po przedpłacie za: ,00 zł. Próbujesz wszystkiego na zagęszczenie włosów, ale bez większych efektów?

Opis produktu

Jak otwierać ampułki z wcierką do włosów?

Nie wypadają mi włosy aż tak bardzo, myślę, że to co wypada to dzienna norma. Moim problemem oprócz suchych końcówek, zniszczonych przez suszenie i farbowanie jest zbyt mała ich ilość i bardzo powolny porost. Marzą mi się długie, gęste włosy

Placenta Mil Mil Activ to ampułki zawierające wyciąg z ekstraktu placenty. Odbudowują strukturę włosa, zwiększają ich objętość i sprawiają, że włosy bardziej błyszczą. Zapobiegają nadmiernemu wypadaniu. Ampułki Placenta Mil Mil Activ wzmacniają cebulki i włókna włosowe, hamując nadmierne wypadanie włosów. Cebulki są pobudzone, dzięki czemu włosy szybciej rosną, stają się gestsze, a skóra głowy jest odpowiednio nawilżona. Po zastosowaniu preparatu włosy staną się wyraźnie mocne, zregenerowane, sprężyste, a przede wszystkim gestsze. Umyć włosy delikantym szamponem i dokładnie spłukać. Ampułkę nałożyć na pipetę, nanieść krople na skórę głowy.

Komentarze

vuko

Poprawia kondycję włosów zniszczonych działaniem słońca i morskiej wody.

Muhamorr

mumur

Zostaw swoją myśl