Mil mil placenta activ ampułki wypadanie włosów

Placenta mil mil activ ampułki 12 X 6 ml

Darmowa wysyłka za pobraniem za: ,00 zł. Darmowa wysyłka po przedpłacie za: ,00 zł. Próbujesz wszystkiego na zagęszczenie włosów, ale bez większych efektów?

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Poprawia i regeneruje strukturę włosów, zwłaszcza zniszczonych i zmęczonych zabiegami chemicznymi, po koloryzacji i trwałej ondulacji. Poprawia kondycję włosów zniszczonych działaniem słońca i morskiej wody. Zwiększa objętość włosów delikatnych i cienkich, wzmacnia strukturę włosa.

Zalecane jest jej stosowanie w czasie wypadania włosów i po zabiegach chemicznych. Regeneruje strukturę włosów, nadając im objętość i połysk. Zmniejsza w znaczący sposób wypadanie włosów przez dotlenienie i nawilgocenie cebulek. Nałożyć zawartość ampułki na umyte włosy i masować skórę głowy w celu lepszego wniknięcia preparatu. Pieczenie i zaczerwienienie skóry jest prawidłową reakcją. Powtarzać zabieg co dwa dni przez trzy tygodnie. Po zakończeniu kuracji zaleca się stosowanie profilaktyczne jednej ampułki tygodniowo. Śniegonia 6, Cieszyn lub b przesłane na adres e-mail: mariuszgrabon interia. Śniegonia 6, Cieszyn.

Komentarze

sleresmoove

ConTexT

Twoje zamówienie zostanie dostarczone w standardowym czasie, a kuriera wybierzesz podczas składania zamówienia. Zalecane jest jej stosowanie w przypadku nadmiernego wypadania włosów i po zabiegach chemicznych.

s159

Zostaw swoją myśl