Nadmierne wypadanie włosów blog

nadmierne wypadanie włosów blog

Utrata włosów może być również skutkiem gwałtownego spadku wagi lub długotrwałego niewłaściwego odchudzania , a także słabego krążenia w skórze głowy. Włosy osłabiają także czynniki zewnętrzne: wiatr, słońce, promienie uv, mróz, słona i chlorowana woda. Wypadanie włosów może również nasilać nadmierny łojtok, może to być też objaw wielu chorób lub skutek zażywania niektórych leków.

Od roku edukuję Polki z pielęgnacji włosów. A wszystko zaczęło się od tego, że doszczętnie zniszczyłam swoje włosy i postanowiłam je odratować. Swoją drogę do zdrowych i pięknych włosów opowiadam na tym blogu.

specjalista od wypadania włosów łódź

Nadmierne wypadanie włosów  jest ogromnym zmartwieniem dla każdej, borykającej się z tym problemem osoby. Najważniejsze, to spróbować ustalić przyczynę i odpowiednio zadziałać, by z powrotem włosy zagęścić i przyspieszyć porost. A jeśli, dodatkowo, włosy są   suche i zniszczone, postarajmy się dobrać pielęgnację, która ma największe szanse na przywrócenie im pięknego wyglądu. Pytanie od Czytelniczki :. Aguś, jeśli włosy nadmiernie wypadają, powodów może być bardzo wiele. Poniżej wypiszę najczęstsze  przyczyny wypadania włosów, a Ty, Kochana, zwrócić uwagę na te, które możesz podejrzewać u siebie.

Komentarze

SpaceH

W ostatnim czasie bardzo dużo włosów mi ubyło ; wina stresu i problemy z tarczycą.. Przyjmuj więcej witamin jeżeli chodzi o stres i już będzie lepiej.

Boont

Zostaw swoją myśl