Nadmierne wypadanie włosów po rozjaśnianiu

Jakiego produktu szukasz?

JAK SZYBKO zapobiec WYPADANIU WŁOSÓW?

Dzień dobry! Po tym zabiegu zmieniła się struktura włosów, stały sie mniej gęstsze i cieńsze. Minęły już 3 lata, gdy nie farbuję włosów i wszystko wróciło do normy prócz tego, że nie są już tak gęste. Bardzo chcialabym zrobić sobie pasemka jasne blond tylko obawiam się, że to może trwale uszkodzić strukturę włosa staną się cieńsze, przetłuszczające, kruche, rzadsze. Mam zamiar je zrobić tak by unikać góry głowy, tzn. I jeżeli tak bym zrobiła to czy włosy będą mi wyrastać cieńsze, brzydsze, kruche, jeżeli nie będą mieć kontaktu z farbą?

Niżej podajemy kilka rad przeciw wypadaniu włosów. Przyczyny nadmiernego wypadania włosów Żeby skutecznie przeciwdziałać wypadaniu włosów , należy Przyczyny wypadania włosów Powody nadmiernej utraty włosów mogą być różne. Sposoby na wypadanie włosów Kluczowe jest ustalenie przyczyny wypadania Dowiedz się, jak odpowiednio dbać o włosy farbowane Skuteczne sposoby na nawilżenie suchych włosów Trychologia - przyczyny wypadania włosów Dlaczego Trychologia - leczenie wypadania Oto pięć powodów wypadania włosów i sposoby, jak sobie z nimi radzić. Choroby, które prowadzą do wypadania włosów , to łupież, łuszczyca czy grzybica skóry. W dermatologii jest to najczęstsza przyczyna utraty włosów. W celu spowolnienia wypadania włosów można stosować minoksydyl.

Witam serdecznie. Myślę, że w Twoim przypadku główną przyczyną wypadania włosów jest zabieg rozjaśniania włosów. Na pewno ewentualne kolejne rozjaśnianie też niekorzystnie zadziała na włosy. Na pewno istnieje szansa, że po jakimś czasu włosy wrócą do dawnej formy.

Komentarze

Mam jeszcze jedno pytanie.

Avaphymah

western

Michele

Zostaw swoją myśl