Nafta na wypadanie włosów forum

nafta na wypadanie włosów forum

Jest to dosyć kontrowersyjny kosmetyk, ale moim zdaniem warto przynajmniej raz wypróbować go na sobie. Wiem, że są zdecydowane jej przeciwniczki ze względu na pochodzenie ropa naftowa i możliwe zanieczyszczenie jej toksycznymi substancjami, z których teoretycznie powinna być oczyszczona. Ale stosowały ją już nasze babcie, mamy i ja też z powodzeniem używam jej od dłuższego czasu i negatywnych skutków nigdy nie zauważyłam. Wręcz odwrotnie! Moja córka przyniosła wszy ze szkoły, tam nikt nie przekazał info że jest problem….

Babcine sposoby na wypadające włosy!

Strona główna » Domowe Leczenie » Zabiegi pielęgnacyjne » Babcine sposoby na wypadające włosy! Wypadanie włosów może być poważnym problemem.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Nafta kosmetyczna do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów i skóry głowy, posiada naturalne właściwości odżywcze. Ma zastosowanie jako odżywka - niewielką ilość rozprowadzić na umyte włosy, po 10 minutach spłukać; a także jako maseczka - 1 żółtko wymieszać z 1 łyżką stołową nafty, można dodać soku z cytryny, nałożyć na włosy i pozostawić na 15 minut, a następnie umyć włosy szamponem. Śpieszę właśnie z wystawieniem swojej opini. Wczoraj czytałam wszystkie dotychczasowe i trochę obawiałam się użyć nafty kosm. Postanowiłam ją zastosować, bo moje włosy są trochę zniszczone po ostatnim zabiegu dekoloryzacji.

czy ściąć włosy gdy wypadają

Komentarze

Virer

Nieodpowiedni styl życia, dużo stresu, ciąża i fatalne odżywianie są zwykle przyczyną nadmiernego wypadania włosów.

U476

Zostaw swoją myśl