Najlepsza kuracja na wypadanie wlosow

najlepsza kuracja na wypadanie wlosow

Nieodpowiedni styl życia, dużo stresu, ciąża i fatalne odżywianie są zwykle przyczyną nadmiernego wypadania włosów. W niektórych przypadkach winne są geny lub przebyte choroby. Zbyt obfite wypadanie włosów dokucza zarówno kobietom, jak i dla mężczyznom. Utrata włosów kojarzy się z mniejszą atrakcyjnością, co często prowadzi do kompleksów. Warto więc dbać o włosy i zapobiegać łysieniu. Pozwala na to wiele domowych sposobów.

Dla mnie nr 1 wśród wcierek do włosów jest Seboradin Men Lotion, mocniejszy ma skład:. Chyba sie skusze na niego jak zuzyje wcierka z greenpharmacy i wpde brzozowa:. A u mnie woda brzozowa działa cuda to pierwsza wcierka, którą testuję - po miesiącu stosowania wyrosły mi całe tabuny babyhair : D Seboradin jest następny w kolejce ;. Oj, szukam specyfiku na moje włosy, które wypadają teraz garściami Seboradin miałam ale inny, nie Niger. Za bardzo nie pomógł ;.

Komentarze

Przez Gość gość, Lipiec 1, w Dyskusja ogólna. Nie jest to może mega utrata włosów, ale jednak denerwuje mnie ich ilość przy myciu itp.

Murdoc (.

Każdego dnia tracimy ok. To normalny, fizjologiczny proces i nie powinien budzić niepokoju.

Anton1237

Zostaw swoją myśl