Nasiona kozieradki na wypadanie włosów

nasiona kozieradki na wypadanie włosów

Moc wcierek znana jest od wieków w medycynie naturalnej, a ich skuteczność przewyższa niekiedy kosmetyki drogeryjne. Warto sięgnąć po preparaty dostępne w najbliższym sklepie zielarskim i wraz z odpowiednią wiedzą, wykorzystać je by pokonać problem wypadających włosów. Wypadające włosy są jednym z najpopularniejszych, zaraz po łupieżu, problemów dotyczących skóry głowy. Odpowiedzialnością obarczane są zazwyczaj geny, jednak w większości przypadków problem znajduje się tuż pod powierzchnią — w mieszkach włosowych i krwi. Krew, która wędruje przez nasze ciało odżywia komórki, oczyszcza oraz utylizuje, pozwalając utrzymać harmonię. Niektóre zioła oraz rośliny posiadają właściwości oczyszczające krew, ale także wpływające na wiele układów oraz pomagające walczyć z popularnymi schorzeniami.

Wypadają ci włosy? Wzmocnij je wcierką z kozieradki!

Kozieradka - Podnosi testosteron?

Kozieradka to przyprawa, ziele lecznicze, warzywo, a także składnik skutecznych, domowych maseczek i wcierek na wypadanie włosów. Dzięki zawartości witamin i minerałów, kozieradka wykazuje właściwości przeciwzapalne, łagodzące podrażnienia, a nawet przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Sprawdź, jak zrobić domową maseczkę i wcierkę z kozieradki na porost włosów.

akupresura na wypadanie włosów

O tym, że moje włosy zaczęły nagle straaaaaaasznie wypadać wspominałam Wam na blogu przy okazji TEGO wpisu, pisałam też, że zamierzam przetestować coś zupełnie nowego…  O kozieradce przeczytałam u Kascysko jeszcze we wrześniu. Zaciekawiła mnie nią strasznie, ale nie miałam wtedy powodów by po nią sięgać. Na początku listopada powód się znalazł, a ja na szczęście przypomniałam sobie o tamtym wpisie. Mielone nasionka kupiłam w aptece doz.

Komentarze

Kozieradka pospolita łac. Trigonella foenum-graecum L.

-Yurka-

Adam 11 lutego Pielęgnacja 2 komentarze 1, Wyświetlenia. Kozieradka to produkt, który znajduje szerokie zastosowanie w pielęgnacji włosów i nie tylko!

woof

Nie jestem pewna, czy dobrze zrozumiałam: po aplikacji wcierki wieczorem po umyciu głowy , rano nie jest konieczne mycie włosów? Nigdy nie miałam potrzeby stosowania kozieradki,ale czytałam sporo pozytywnych opinii na jej temat i świetnie,że u Ciebie tak dobrze się spisuje:.

HARAZAT

Zostaw swoją myśl