Natka pietruszki na wypadanie włosów

natka pietruszki na wypadanie włosów

HIT! Koktajl na piękne włosy

Od roku edukuję Polki z pielęgnacji włosów. A wszystko zaczęło się od tego, że doszczętnie zniszczyłam swoje włosy i postanowiłam je odratować. Swoją drogę do zdrowych i pięknych włosów opowiadam na tym blogu. Ja kiedyś chciałam pić natkę z pietruszki, ale w sokowirówce nie da się zrobić z niej soku, a blendera niestety nie mam : Ale zrobię sobie z niej tonik i może będę dodawać do kanapek mimo tego, że nie lubię jej smaku :D Ale czego się nie robi dla urody i zdrowia!

Oto ulubiona recepta babć na wypadanie włosów

Piękne bejbiki! Czytałam o magicznej mocy natki pietruszki, czekam aż wyrośnie w moim ogrodzie :. Ostatnio zauważyłam nawet takie 5 mm maluszki! Jeśli wszystkie wyrosną zdrowo i nie wypadną, to za rok, czy tam 2 lata powinnam mieć dużooo gęstsze włosy ;. Dobra wyciskarka przede wszystkim.

Bardzo ciekawy wpis. U mnie też wypadanie włosów trwa już kilka lat. Ostatnio zbadałam ferrytynę i mam jej 27 norma Endokrynolog powiedziała, że jest ok. Kupiłam sama Biofer lecz zawartość furmaranu źelazawego w składzie 1 tabletki to zaledwie 9mg. W jakim dostępnym w Polsce leku dostanę żelazo w większej dawce? Ja mam wysoki poziom żelaza a baaaaardzo niski ferrytyny. Czy przyjmowanie Ascoferu tez jest w moim przypadku dobrym pomyslem?

Komentarze

mahown

Osłabione, wypadające włosy to sygnał od naszego organizmu, że brakuje nam witamin i minerałów oczywiście pod warunkiem, że nie jest to skutek choroby czy leczenia.

prostoetb

Zostaw swoją myśl