Naturalne maseczki przeciw wypadaniu włosów

Żeń-szeń - odżywia, regeneruje oraz oczyszcza skórę głowy. Kompleks witamin - nadaje włosom energii i siły. Hydrolizowane proteiny owsa - chronią włosy przed uszkodzeniami i rozdwajaniem. Stanowią bogactwo antyoksydantów, m. Zapewnia nawilżenie w głębokich warstwach skóry i tworzy barierę zapobiegającą utracie wody. Hydrolizowane proteiny ryżu - chronią włosy przed łamliwością, uszkodzeniem oraz rozdwajaniem.

Naturalny szampon regeneracyjny przeciw wypadaniu włosów 400 ml

Specjalna receptura zapobiegająca wypadaniu włosów i zapewniający odżywienie cebulek włosowych. Poprawia teksturę włosów. Wyprodukowano z naturalnych składników.

Dzięki naturalnej kuracji trwale wyprostowałam włosy

Darmowa dostawa juz od Paczkomaty InPost ,00 zł. Naturalne szampony, odżywki i olejki przeciwdziałające wypadaniu włosów i stymulujące cebulki włosowe do wzrostu. Naturalne kosmetyki nie zawierają szkodliwych związków chemicznych i są bezpieczne dla skóry głowy i włosów, a często również odpowiednie dla wegan i wegetarian.

najskuteczniejsze preparaty na wypadanie włosów

Odżywia i wzmacnia korzenie włosów, zmniejsza wypadanie włosów, przyspiesza wzrost włosów, wzmacnia osłabioną strukturę keratynowej warstwy włosów, odbudowuje strukturę włosów, zapobiegając ich uszkodzeniu i suchości, poprawia wygląd włosów, zapewnia łatwość rozczesywania, doskonale pielęgnuje zarówno włosy jak i skórę głowy. Klient ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Klient zobowiązany jest do przesłania na piśmie oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość wraz z towarem. Zwrócony towar nie może nosić śladów użytkowania oraz musi być w oryginalnym opakowaniu - jeżeli takie posiadał.

Komentarze

Isis

jtsuken

Zostaw swoją myśl