Nioxin na wypadanie włosów - Ewa Salon Fryzjerski

Nioxin na wypadanie włosów

nioxin na wypadanie włosów

Wypadanie włosów niestety dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Istnieje bardzo wiele przyczyn wypadania włosów, dlatego też jest wiele różnych sposobów zapobiegania. A dlaczego w ogóle włosy wypadają? Do najczęstszych przyczyn wypadania włosów zalicza się chorobę, stres, osłabienie organizmu, anomalie skórne, poród oraz podłoże genetyczne. Ponadto agresywne zabiegi fryzjerskie także mogą przyczynić się do nadmiernej utraty włosów. Na szczęście nowoczesne kosmetyki mogą temu zaradzić lub ograniczyć w znacznym stopniu.

Co zrobić, żeby włosy nie wypadały?

WYPADANIE WŁOSÓW / Regeneracja, Derma Roller , Osocze Bogatopłytkowe

W młodości byłam modelką i fotomodelką. Wiązało się z tym sporo pracy, wyjazdów i mnóstwo wyrzeczeń. Oczywiście musiałam dbać o skórę, musiałam pilnować diety, uprawiać jakiś sport i mieć gęste, mocne i lśniące włosy. Przyznam, że to wszystko jakoś mi się udawało i wiele lat temu odniosłam sporo sukcesów. Teraz jest mamą i żoną, mam własny biznes i dalej stawiam na elegancki oraz zdrowy wygląd. Niemniej jednak, na chwilę obecną moje dbanie o włosy nie jest takie proste jak jakiś czas temu. Włosy stały się bowiem cienkie, matowe i wypadają w bardzo dużych ilościach. Nie wiem dokładnie co jest tego przyczyną. Być może podziałały na nie liczne zabiegi koloryzacyjne i ciągłe zmiany fryzury, a może jest to wynik ciąży i karmienia piersią?

Linia Nioxin System została podzielona na 6 systemów pielęgnacyjnych dostosowanych do stopnia przerzedzenia  i rodzaju włosów. Każdy z systemów zawiera 3 podstawowe produkty: szampon, odżywkę i kurację skóry głowy. Nioxin Cleanser System 2 to szampon oczyszczający do włosów mocno wypadających, delikatnych i nie poddawanych żadnym zabiegom chemicznym trwała, rozjaśnianie, farbowanie. Szampon odświeża skórę głowy, poprzez usuniecie z jej powierzchni substancji blokujących oddychanie.

Komentarze

Sergey K.

webart

viperson

veta

Zostaw swoją myśl