Od kilku miesięcy wypadają mi włosy

Od kilku miesięcy włosy wypadają mi garściami. Nie wiem już jak z tym walczyć, bo zaraz chyba będę łysa. Znalazłam w aptece coś takiego jak pilfood i chcę spróbować - moja ostatnia deska ratunku. Czy ktoś z Was to stosował?

Wypadanie włosów od kilku miesięcy

co pomaga na wzmocnienie włosów

W ostatnim czasie coraz więcej osób zgłasza się do lekarzy z objawami AZS. Profesor Jacek Szepietowski wypowiada się na temat epidemiologii atopowego zapalenia skóry. Witam, przyczyn wzmożonego wypadania włosów może być wiele.. Czy wykonywała Pani już jakieś badania laboratoryjne? Czy choruje Pani na jakieś choroby? Podobnych pytań trzeba zadać wiele..

Witam, mam 25 lat i noszę długie włosy, ale od dobrych kilku lat mam problem z ich przerzedzaniem się na górze głowy. Byłem konsultować się u dermatologa , który po jednym spojrzeniu stwierdził łysienie androgenowe. Jednakże zastanawiam się, czy rzeczywiście tak jest, czy podłoże wypadania włosów nie leży gdzieś indziej. Ogólnie rzecz ujmując moje włosy są troche "sianowate", ale w tym sensie, że mam bardzo dużo włosów odrastających, których końcówki są lekko poskręcane i pofalowane, wystają poza resztę długich włosów.

Komentarze

Nie pamiętasz hasła.

realistudio

lankoq

Zostaw swoją myśl