Olej arganowy na wypadające włosy

olej arganowy na wypadające włosy

Olejki do włosów wywołały istną rewolucję w kosmetyce. Święcą swój wielki powrót i są na wyciągnięcie ręki, dostępne od zaraz w każdej dobrej drogerii lub sklepie internetowym. Nie trzeba już jechać do Indii, aby zdobyć olej amla, ani odwiedzać Afrykę, by nabyć olej marula.

Olejek arganowy jest jednym z najdroższych i najbardziej cenionych olejów na świecie. Do wyprodukowania 1 litra olejku tłoczonego na zimno potrzeba ok. Wyróżnia się 2 rodzaje olejku arganowego - spożywczy i kosmetyczny. Ten pierwszy wytwarza się z prażonych nasion drzewa arganowego.

Olejek arganowy - "płynne złoto Maroka"

10 SPOSOBÓW NA WYPADANIE I ODRASTANIE WŁOSÓW!

Prozdrowotne właściwości oleju arganowego znane są Marokańczykom już od wielu stuleci drzewo arganowe liczy sobie 25 milionów lat! Zanim jednak drogocenny olejek zyskał zainteresowanie naukowców, minęło sporo czasu. Jednak co się odwlecze, to nie uciecze — od jakiegoś czasu olej arganowy Otrzymywany z orzechów drzewa arganowego. Silnie regeneruje i nawilża skórę. Ze względu na wysoką dawkę witaminy E działa przeciwzmarszczkowo i przeciwstarzeniowo. I całkowicie słusznie staje się numerem jeden w kosmetyczkach wielu kobiet. Od ilości kosmetyków z zawartością oleju arganowego można dostać oczopląsu, jest ich coraz więcej i więcej: począwszy od naturalnego oleju arganowego zamkniętego w butelce, poprzez kremy przeciwzmarszczkowe z jego zawartością, aż po kuracje arganowe do włosów. O skuteczności i rzeczywistym działaniu olejku na skórę czy włosy w dużej mierze będzie świadczył fakt, które miejsce na liście składników zajmie olej arganowy im więcej oleju, tym kosmetyk będzie bardziej wartościowy. Można też zakupić naturalny olejek arganowy, pozyskiwany z ziaren nie poddawanych żadnej obróbce.

Jest w procentach naturalny i nawilża skórę głowy. A to dopiero początek cudownych właściwości olejku arganowego na włosy. Zastanawiasz się, co wzmocni włosy, co je zagęści i sprawi, że mniej będzie wypadać? Wypróbuje olejek arganowy na włosy.

Komentarze

Olejek arganowy pozyskujemy z owoców drzewa arganowego, które występuje tylko w jednym miejscu na świecie — w Maroku, gdzie jest znany mieszkańcom od ponad tysiąca lat.

peton

Aliss

Olejek arganowy  ma wiele zastosowań - w kuchni, medycynie naturalnej, kosmetyce Dzisiaj chcemy skupić się na tym, jakie cuda potrafi zdziałać z włosami.

fusion2005

Zostaw swoją myśl