Olej kukurydziany na wypadanie włosów

olej kukurydziany na wypadanie włosów

Nie ma co do tego wątpliwości - wszyscy chcemy mieć gęstą, zdrową fryzurę. Chociaż łysienie jest najczęściej kojarzona z mężczyznami, kobiety również cierpią z tego powodu - i niestety utrata włosów u kobiet jest dziś znacznie mniej akceptowana w społeczeństwie. Utrata od 50 do włosów dziennie jest normalna, ale kiedy zaczyna się tracić więcej, staje się problematyczna, nie wspominając o widocznym przerzedzeniu.

Wypadające włosy? Wypróbuj olejek z kolendry

Jak nie olejować włosów? Najczęstsze błędy i wątpliwości! kajmanowa

Olejek kukurydziany to bogactwo cennych składników odżywczych dla naszego organizmu. Właściwości te możesz wykorzystać w pielęgnacji włosów. Sprawdź jak!

ddtvn wypadanie włosów

Olejek kukurydziany świetnie nadaje się do pielęgnacji zniszczonych i suchych włosów wysokoporowatych, których łuski są mocno odchylone od łodygi włosa. Struktura takich kosmyków jest bardzo nadwyrężona, a kondycja pozostawia wiele do życzenia. Aby zapewnić im regenerację na odpowiednim poziomi i — przede wszystkim — taką, która jest skuteczna, najlepiej sięgnąć po naturalne olejki, koniecznie z przewagą wielonienasyconych kwasów tłuszczowych czyli tych z grupy omega-3 i omega Olejek kukurydziany bardzo dobrze wnika we włosy i nie zostawia na ich powierzchni tłustej warstwy, a przy tym świetnie nawilża kosmyki, nie pozwalając im na utratę wody z wnętrza. Zawiera duże stężenie fitosteroli, korzystnie wpływających na stan skóry i włosów.

Komentarze

Wszystkie prawa autorskie do treści i zdjęć znajdujących się na blogu zastrzeżone. All rights reserved: ©.

lazman

Zdrowe oleje, które są naturalnym bogactwem płynącym z natury mają doskonały wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale i wygląd. Ich regularne spozywanie niewątpliwie przynosi zaskakujące efekty w  kwestii funkcjonowania organizmu, ale dlaczego tego bogactwa nie wykorzystywać też aby piękniej wyglądać?

oktb

Grafica

Zostaw swoją myśl