Olej musztardowy na porost wlosow

olej musztardowy na porost wlosow

Odkryłam genialną miksturę na szybki porost włosów!

Po pierwsze, zapraszam Was do starszego wpisu, w którym nawiązuję do oleju musztardowego : Musztarda na włosy. Olej musztardowy, jak wspomniałam we wpisie, wytwarzany jest z ziaren gorczycy. Ma on charakterystyczny zapach i kolor. Moim zdaniem, olej ten jest dość gęsty , choć nie tak gęsty, jak na przykład olej rycynowy. Nie jest to jednak olej tak płynny, jak SESA. Olej musztardowy pachnie bardzo intensywnie , wręcz drapie w nozdrza.

Często pojawia się pytanie, jak przyspieszyć porost włosów? Żadna z metod nie sprawi, że włosy urosną Wam o 10 cm. Każda jednak skutecznie przyśpiesza ich wzrost. Myślmy jednak realnie i bierzmy pod uwagę indywidualne cechy włosów - będzie to od kilku mm w miesiącu do nawet 2 cm. W temacie, jak przyspieszyć porost włosów chodzi przede wszystkim o masaż również mycie z głową w dół. Do skóry głowy w takiej pozycji spływa więcej krwi, dzięki czemu poprawia się krążenie, cebulki są bezpośrednio stymulowane, a składniki odżywcze z kosmetyków lepiej się wchłaniają.

Komentarze

Ja właśnie vatiki nie próbowałam, ale miałam parę innych kokosowych i uwielbiałam je w roli balsamów do ciała:D.

micronews

Mseo

Olej musztardowy wytwarzany jest z nasion gorczycy. Odżywia włosy i mieszki włosowe, wspomagając mikrokrążenie, co przekłada się na ograniczenie nadmiernego wypadania oraz pobudzenie porostu włosów.

Veresk

Zostaw swoją myśl