Olej rokitnikowy na wypadające włosy

olej rokitnikowy na wypadające włosy

Nacomi, olej rokitnikowy, nierafinowany, 50 ml

Mazidło brzozowe

Odżywiasz "martwe" włosy od zewnątrz 🤔⁉️ powodzonka 💖👍 #313

Od roku edukuję Polki z pielęgnacji włosów. A wszystko zaczęło się od tego, że doszczętnie zniszczyłam swoje włosy i postanowiłam je odratować. Swoją drogę do zdrowych i pięknych włosów opowiadam na tym blogu.

planeta organica maska do włosów marokańska przeciw wypadaniu

Mazidło brzozowe zawiera ekstrakt z kory brzozy — betulinę i olej rokitnikowy. Ich połączenie sprawia, że produkt może być  używany zewnętrznie  na problemy skórne, egzemy, trudno leczące się rany, łuszczycę, atopię, oparzenia słoneczne i termiczne, wypadające włosy, ukąszenia owadów, cellulit, przebarwienia na skórze. O oleju rokitnikowym poczytasz więcej tutaj. Unikaj kontaktu z oczami. W razie podrażnienia skóry zaprzestań stosowania, skontaktuj się z producentem ziolowawyspa gmail. Produkt jest przeznaczony dla dzieci od 3 r. W przypadku dzieci wypróbuj mazidło najpierw na małej powierzchni ciała.

Receptura olejku pochodzi ze starodawnych ajurwedyjskich pism. Sesa składa się z tu bogatych w składniki odżywcze ziół, 5-ciu olejków doskonale nawilżających włosy oraz domieszki mleka. Cała receptura przygotowana została według  procesu Kshir Pak Vidhi , w którym zbilansowana mieszanka ziół połączona zostaje z mlekiem, a następnie aktywowana poprzez 5 olejków. Olejek jest bogaty w witaminy C i E.

Komentarze

Świetne porady!

destroy

severon

FreeHostRegger

Zostaw swoją myśl