Olej z czarnuszki na wypadanie włosów forum

olej z czarnuszki na wypadanie włosów forum

A słyszałaś o olejku z czarnuszki? Zapytał mnie fryzjer podczas ostatniej wizyty.

zabieg na wypadajace wlosy

Nigdy wcześniej nie słyszałam o oleju z czarnuszki. Jestem więc zaskoczona, w dodatku widzę, że ma wiele przydatnych zastosowań. Oleje sa super :D nie wiem jak dawniej moglam poprostu myc glowe i ich nie uzywac. Efekty są faktycznie zadziwiające. Ja bym go także na ten dolegliwości żołądkowe z chęcią łyknęła :. Próbowałam ale wydaje mi się, że moje włosy po nim są sztywne i szorstkie. Wykorzystałabym go zarówno na włosy jak i na trądzik ; Chociaż i żołądkowi by nie zaszkodził, chociaż problemów z nim nie mam :P.

O dobroczynnych dla włosów właściwościach czarnuszki wyczytałam w jednym z poradników. Kiedy zupełnie przypadkiem trafiłam na olej z czarnuszki na włosy w jednej z drogerii uznałam, że pora to sprawdzić. To było lekko ponad miesiąc temu, mogę więc chyba podzielić się wreszcie swoimi spostrzeżeniami i wiedzą na temat czarnuszki, którą w miedzyczasie posiadłam. Lista właściwości oleju z czarnuszki jest bardzo długa. Ja skupię się na tych, które wpływają na nasze włosy i skórę głowy. Olej z czarnuszki oczyszcza i nawilża skórę głowy, uelastycznia ją, zapobiega łuszczeniu się oraz pękaniu.

Komentarze

Doskonale wzmacnia organizm, pomagając walczyć z wieloma często bardzo groźnymi chorobami i procesem starzenia.

BlakW0lf

Muszę koniecznie go kupić, albo przynajmniej pokusić się o zrobienie domowym sposobem : Dzięki za info :. A mnie ten olej podrażnił oczy, ale tak specyficznie: nałożyłam na kawałek twarzy i oko ileś centymetrów powyżej zaczęło mi łzawić, jak szalone.

wisebull

Nap

Zostaw swoją myśl