Olejek rozmarynowy na wypadanie włosów

olejek rozmarynowy na wypadanie włosów

Aby włosy nabrały nowego głębokiego ciemnego koloru, były gładkie i lśniące wcale nie trzeba inwestować w drogie zabiegi kosmetyczne i chemiczne, które nie tylko rujnują naszą kieszeń, ale i szkodzą długiej czuprynie. Jednym ze sposobów, aby zadbać o nie w naturalny sposób i zapobiec przedwczesnemu siwieniu jest olejek rozmarynowy. Sam rozmaryn i olejek rozmarynowy był już używany od czasów starożytności w gastronomi, ale i w celach medycznych.

Olejek rozmarynowy na ciemne i delikatne włosy

Ja właśnie vatiki nie próbowałam, ale miałam parę innych kokosowych i uwielbiałam je w roli balsamów do ciała:D. Ja też tak miałam, w domu rodzinnym zawsze był, a gdy w końcu go kupiłam u siebie to odechciało mi się go używać:. Używam olejku rycynowego.

Kiedyś stosowałam olejek z drzewa herbacianego na wypryski, ale przy dużym problemie z trądzikiem to nie zdaje egzaminu, na pojedyncze pryszcze zdecydowanie tak. Mój ukochany to rozmarynowy, ale systematycznie używam też z drzewa herbacianego ze względu na jego właściwości przeciwgrzybicze. Rozmaryn uwielbiam, świetnie działa na moje włosy i mogłabym go wąchać przez cały czas. Ale mam ochotę wypróbować teraz sandałowy jako pachnidło i dodatek do szamponu i różany zmieszany z arganowym lub słodkim migdałem do masażu twarzy. Czyste olejki wydają się drogie, ale są niesamowicie wydajne. Olejek miętowy: Jak pachnie

Komentarze

daykobold

Niby ciekawe te produkty, ale niektóre mają w składzie parabeny

Taliya

Zostaw swoją myśl