Placenta ampułki mil mil na porost włosów 12x6 ml

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Poprawia i regeneruje strukturę włosów, zwłaszcza zniszczonych i zmęczonych zabiegami chemicznymi, po koloryzacji i trwałej ondulacji. Poprawia kondycję włosów zniszczonych działaniem słońca i morskiej wody. Zwiększa objętość włosów delikatnych i cienkich, wzmacnia strukturę włosa. Placenta rozbudza uśpione cebulki, co wpływa na szybszy wzrost włosa.

Mil Mil 76, Placent Hair Liquid (Kuracja na porost włosów)

Placenta Placo jest profesjonalnym skoncentrowanym produktem, zawierającym ekstrakt z łożyska placenty , który przywraca równowagę biochemiczną włosów i skóry głowy dzięki prowitaminom z grupy B, pokrzywy a także kolagenu. Placenta Placo trwale pobudza cebulki włosów do wzrostu. Placenta regeneruje mieszki włosowe, nadaje włosom objętość i połysk, sprawia że włosy będą naturalnie miękkie, elastyczne. Placenta Placo działa leczniczo na słabe i wypadające włosy z tendencją do łamania i wypadania.

Placenta - łysienie, wypadanie włosów - cie-entre-en-scene.com

Poprawia kondycję włosów zniszczonych działaniem słońca i morskiej wody. Zwiększa objętość włosów delikatnych i cienkich, wzmacnia strukturę włosa. Placenta rozbudza uśpione cebulki, co wpływa na szybszy wzrost włosa. Zalecana przy tzw. Do pełnej kuracji potrzebne będą 2 opakowania ampułek. Placenta umożliwia włosom optymalne wchłanianie składników odżywczych, które producenci dodają do produktów pielęgnacyjnych.

Możesz w tym czasie u niego kupować, jednak wysyłka towaru może się opóźnić. Wzmacniają i regenerują. Preparat zapewnia redukcję nadmiernego wypadania włosów, pobudzenie cebulek włosowych do intensywnego działania powodującego naturalny wzrost i zagęszczenie włosów, łagodzenie i normalizacja skóry głowy. Włosy stają się wyraźnie gęściejsze, mocniejsze, bardziej elastyczne i odżywione.

Komentarze

Dr. A.

bol'shoy

Zostaw swoją myśl