Planeta organica maska do włosów marokańska przeciw wypadaniu

planeta organica maska do włosów marokańska przeciw wypadaniu

kemon szampon przeciw wypadaniu włosów

Wszystkie zdjęcia. Indeks: POR Czarna maska Planeta Organica przeznaczona jest do pielęgnacji włosów osłabionych i wypadających oraz problematycznej skóry głowy ze skłonnością do szybkiego przetłuszczania się, świądu i łupieżu. Maska skutecznie hamuje wypadanie włosów, wyraźnie zmniejsza ilość produkowanego sebum oraz niweluje łupież. Włosy stają się mocniejsze i świeże na dłużej. Więcej szczegółów. Stan: Dostępny.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Czarna marokańska maska dla włosów stworzona na bazie oleju arganowego. Olej odżywia i pielęgnuje osłabione włosy. Olej neroli przywraca włosom elastyczność. Olej wawrzynu szlachetnego laurowy jest naturalną ochroną przed zanieczyszczonym środowiskiem i źródłem witamin dla skóry głowy i włosów. Wzmacnia korzenie i zapobiega wypadaniu włosów.

Komentarze

Czarna marokańska maska dla włosów stworzona na bazie cennego organicznego oleju arganowego — jednego z najrzadszych i najdroższych olei na świecie. Olej zawiera wysoki procent witamin E i F, intensywnie odżywia i pielęgnuje osłabione włosy.

sonix

ArPg

Wszystkie zdjęcia.

nk99999

Zostaw swoją myśl