Preparaty na porost włosów wizaz

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Serum na porost włosów zawiera opatentowaną, innowacyjną formułę substancji czynnych, które mają za zadanie zmniejszać przejściowe, dziedziczne czy też hormonalnie uwarunkowane wypadanie włosów, a zarazem wspomagać porost włosów. Serum jako cel główny stawia sobie zahamowanie negatywnego, niszczącego wpływu hormonu DHT dihydrotestosteron na cebulki włosów. Jeżeli w skórze głowy znajduje się wysoki poziom DHT, a dodatkowo występuje jeszcze nadwrażliwość na jego obecność, następuje skrócenie fazy wzrostu włosa, a w końcowym tego efekcie łysienie. Serum przeciwdziała postępującemu zanikowi jeszcze aktywnych cebulek włosów.

Najlepsze wcierki na porost włosów [RANKING]

Opis produktu

#1 Produkty do włosów z APTEKI

Rzadkie, cienkie oraz wypadające włosy to problem, z którym zmaga się wiele kobiet. Na porost włosów pozytywny wpływ mają odpowiednia dieta , unikanie używek, stresu oraz oczywiście - odpowiednie kosmetyki. Najlepszy efekt dają wcierki na porost włosów, które jak wskazuje sama nazwa- wcieramy w skórę głowy.

Vlogerka Prachi , która ma indiańskie korzenie, pokazała rodzinny przepis na  zapuszczenie włosów. A chyba każda kobieta, która kiedykolwiek próbowała to zrobić wie, jak trudne jest to zadanie. Ale czy mikstura składająca się wyłącznie z naturalnych składników może sprawić, że  kosmyki zaczną rosnąć szybciej nawet o procent? Efekty, które pokazała Prachi jasno wskazują na to, że tak.

Komentarze

kostes

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy.

Teny

Problemy z wypadaniem włosów lub miejscowym łysieniem dotyczą wielu kobiet, ale na szczęście na rynku jest wiele kosmetyków, które pomogą temu przeciwdziałać.

ivansen

Zostaw swoją myśl