Preparaty witaminowe na wypadające włosy

Włosy na głowie rosną z prędkością 0,3 mm na dobę lub 1 cm na miesiąc. Średnia grubość włosa na głowie wynosi około 70 µm. W ciągu doby wypada włosów. Jesienią tracimy ich więcej. Utrata włosów może mieć tło genetyczne. Często też jest wynikiem zaburzeń hormonalnych, chorób ogólnoustrojowych czy przyjmowanych leków.

Czy ten Rewalid pomoże w zwalczeniu pojawiających się zakoli na głowie? A przynajmniej zahamuje ich postęp? Mam 28 lat i chciałbym jeszcze przez jakiś czas cieszyć się włosami. Myślę, że warto spróbować i zrobić sobie taką kilkumiesięczną kurację Revalidem, a poza tym dobrze by było zastosować jakiś preparat miejscowo np taki płyn jak Loxon- do wcierania w skórę głowy. Włosy przestały nadmiernie wypadać, nie rozdwajają się, są błyszczące i w końcu mogę je zapuścić.

co na wypadanie wlosow blog

Forte Pharma, Expert Włosy - Preparat hamujący wypadanie włosów, ok. Preparat zawiera kompleks keratyny, hydrolizaty protein, cynk, żelazo oraz wyciąg z arbuza, witaminy A, C i E, selen, mangan, kompleks FortéNutriss-PP na bazie drzewa karite, wyciągu z winogron oraz witaminy B3-PP, witamina B12, drożdże piwne, witaminy B1, B5, B6, B8, łopian. Oenobiol Wypadanie włosów, ok. Działa w cebulce włosa na 5 alfa-reduktazę - enzym odpowiedzialny za wypadanie włosów. Zawiera także cynk niezbędny w procesie syntezy keratyny i zapewnia łączność pomiędzy proteinami włosa , którego niedobór prowadzi do zaniku mieszka włosowego oraz witaminy z grupy B. Nutrikosmetyk, suplement diety, który skutecznie hamuje wypadanie włosów.

Komentarze

awerast

nomster

Zostaw swoją myśl