Płukanka z kawy na porost włosów

Zaczynam właśnie stosować tę płukankę z nadzieją, że przyciemni mi włosy. Przy regularnym stosowaniu rzeczywiście włosy są ciemniejsze. U mnie to było co 2 dni. I dodatkowo wzmocniła włosy :. A wzmacnia włosy i przestają wypadać i czy ta plukanka nie wysuszy wlosow co ile ją stosować.

Naturalne przyciemnianie i wzmacnianie włosów kawą

Stosuję płukanki, mam włosy koloru ciemny blond. Kora dębu, pokrzywa, rozmaryn faktycznie przyciemniają. Dziś przeczytałam też o płukance z białej i zielonej herbaty- muszę wypróbować. U mnie płukanki jeszcze mimo wszystko delikatnie wysuszą włosy no ale mam mega zniszczone, za to połysk po korze dębu miałam niesamowity :. Fajny pomysł z tymi płukankami. Jestem włosomaniaczką od połowy maja anie zrobiłam jeszcze żadnej, może jutro przy myciu z czymś pokombinuję ;- Ciekawy blog, właśnie studiuję go od deski do deski.

Czyli jeśli mam średni blond i chciałabym przyciemnić z dwa tony to kawa się nadaje? Nigdy nie sądziłem, że kawa może mieć aż tak świetne właściwości kosmetyczne : Całe życie tylko ją popijałem, nie wiedząc nawet, że można ją tak ciekawie wykorzystać. Już idę mojej żonie przekazać te nowinki, może przetestuje je na sobie. Pozdrawiam serdecznie!

Komentarze

Hape

zakompom

Pierwsze siwe  włosy   zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, pojawiają się około 40 roku życia i rzadko kiedy są powodem do radości.

Vlad/f

Zostaw swoją myśl