Płukanka z pokrzywy na wypadanie włosów

płukanka z pokrzywy na wypadanie włosów

Pokrzywa wzmacnia włosy i przyspiesza ich wzrost. Poznaj wszystkie właściwości tej rośliny, która pomoże Ci zadbać o fryzurę. Wspaniałe i lśniące włosy są marzeniem niemal każdej kobiety. Często jednak doprowadzenie do takiego stanu może wydawać się nadzwyczaj trudne. Wtedy z pomocą może przyjść pokrzywa, która w szybki, tani i bardzo łatwy sposób pomoże Ci zadbać o wygląd kosmyków.

Pokrzywa zwyczajna — Urtica dioica , powinna raczej nosić nazwę pokrzywy nadzwyczajnej! To niepozorne zielsko, występujące popularnie w całej Polsce i kojarzone najczęściej z bąblami i szczypaniem skóry posiada coraz bardziej doceniane na szczęście działanie zdrowotne i kosmetyczne. Koszt 20 saszetek wynosi do 5 zł. Zaparzona pokrzywa do picia w postaci herbatki ziołowej ma charakterystyczny, odrobinę sianowaty, aczkolwiek nadal ziołowy smak. Nie smakuje dobrze posłodzona. Należy ją pić razy dziennie.

środek przeciw wypadaniu włosów opinie

Dzięki zawartości witamin i mikro- oraz makroelementów p okrzywa jest stosowana w leczeniu chorób, m. Zawartość krzemionki sprawia, że ziele to znakomicie zadziała także na włosy, odżywiając je i wzmacniając cebulki. Pokrzywy na porost włosów używa się w formie płukanki. Pokrzywa na porost włosów powinna być stosowana regularnie , żeby uzyskać zadowalające efekty. Pobudzenie wzrostu włosów wiąże się z zawartością w liściach pokrzywy krzemionki, która znana jest z odżywczego działania na włosy, a także skórę i paznokcie.

Komentarze

irishkamel

Rdj

Zostaw swoją myśl