Pyłek pszczeli na wypadanie włosów

U pewnej ilości osób może występować tzw. Przyjmuje się ,że łuszczyca jest choroba auto- immunologiczną która może dotknąć każdej osoby już w wieku 15 lat. Przyczyny nie są dokładnie znane, mogą to być np. W przypadku łuszczycy dochodzi często równocześnie do infekcji bakteryjnych, wirusowych lub grzybiczych, które są możliwe poprzez popękana skórę przy łuszczycy. Skóra może swędzieć , być zaczerwieniona-może wystąpić rumień itd.

Pyłek pszczeli (kwiatowy) na włosy

Choć pyłek pszczeli nie jest tak popularny jak miód, a po rozpuszczeniu w wodzie, musimy go dosłodzić przed spożyciem, warto włączyć ten niesamowity produkt do diety. Uzupełni niedobory witamin, pomoże zrzucić zbędne kilogramy, zapobiegnie objadaniu się, a niejadkom przywróci apetyt. To jednak dopiero początek długiej listy korzyści wynikających z włączenia pyłku pszczelego do diety. Pyłek pszczeli służy za pokarm młodym pszczółkom.

Niedawno nabyłam z pobudek kulinarnych pyłek pszczeli, jednak po dwukrotnym dodaniu go do musli zrezygnowałam z tego przeznaczenia… Jadł ktoś kiedyś kwiatki? Pytam, bo tak właśnie smakuje ten pyłek — jak wspomnienie z ciekawskiego dzieciństwa…. Skuszona cennymi właściwościami pyłku, opisanymi np. Jednak zanim ponownie użyję go w kuchni, na pewno upłynie sporo czasu, dlatego dziś będę go nakładać na włosy w ramach kolejnej włosowej niedzieli. Na początek zmieszałam pyłek pszczeli z łopianowym balsamem do włosów Green Pharmacy:.

Fajny pomysł na wcierkę, spróbuje! Na rynku często mają stoiska osoby z miodem i pylkiem z własnej pasieki,ewentualnie zielarski. Jako wcierka brzmi bardzo kusząco, tym bardziej, że ma właściwości przyśpieszające porost włosów. A czy wiesz czemu są wycofywane? Fajny pomysl! Dodam ze kilka dni temu bylam na kursie pszczelarskim gdzie nam tlumaczono ze pylek pszczeli moze spowodowac problemy trawiennie. Pszczoly mieszaja go z slina by rozposcis bardzo trudne do strawienia bialka zanim nakarmia mlode; ale pylek szczeli z sklepu jest zbierany przy wejsciu do ula, czyli przed "poslinieniem".

Komentarze

Doold

emilasp

czeszyrski

jook

Zostaw swoją myśl