Ratunek na wypadające włosy

Medyczny ratunek na wypadające włosy

Zmiana diety, wcierki, odżywki, olejowanie i nic… Włosy jak wypadały tak wypadają. Oto kilka najskuteczniejszych metod! Przeczytaj, jak współczesna medycyna radzi sobie z nadmiernym wypadaniem włosów i znajdź odpowiednią metodę dla siebie!

Bezpieczną i skuteczną metodą metodą walki z utratą włosów może okazać się autologiczne osocze bogatopłytkowe A-PRP. Osocze zawiera szereg elementów niezbędnych do funkcjonowania komórek, w tym składniki odżywcze, witaminy, elektrolity, hormony, białka i czynniki wzrostu. Do probówki z opatentowanym żelem separacyjnym pobierana jest krew pacjenta, którą odwirowuje się, aby oddzielić osocze. Lekarz za pomocą cienkiej igiełki podaje wstrzykuje osocze w skórę głowy całą lub wyłącznie w wymagające tego miejsca. Rezultaty wskazują na znaczne zwiększenie tempa wzrostu włosów pomiędzy 3 a 6 miesiącem. Od około 10 lat stosuję osocze bogatopłytkowe Regeneris w swojej klinice. Cieszę się, że powstał ten artykuł.

Szukasz darmowej porady , wsparcia? Nie zwlekaj zarejestruj się!!! Strony 1 2 Następna. Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź. Niżej zdjęcie sprzed roku i z grzebienia dzisiaj po wyczesaniu,jestem załamana stanem moich włosów , zdjecie suchych dodam jutro lub na wieczór bo właśnie są mokre.

Komentarze

Przywróć formatowanie. Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

Sergius2006

Aduf

Zostaw swoją myśl