Receptury babuszki agafii aktywne serum ziołowe na porost włosów 150ml

receptury babuszki agafii aktywne serum ziołowe na porost włosów 150ml

Rewelacyjne serum na porost włosów w atrakcyjnej cenie. Przynosi świetne efekty, szczególnie przy regularnym stosowaniu. Wypróbowałam na sobie : Polecam wszystkim, którzy mają cienkie włosy lub zmagają się z ich nadmiernym wypadaniem. Znacznie lepsze od drogich ampułek, które nie przynoszą takich rezultatów!

Receptura Babuszki Agafii, Apteczka Agafii, serum ziołowe na porost włosów, 150ml - opis produktu

Rosyjska maska drożdżowa do włosów - маска для волос дрожжевая

Nie pamiętasz hasła? Zaloguj się! Zdarza się najlepszym. Już pamiętam!

Pierwszy raz na Wizaż Zarejestruj się. Nie pamiętasz hasła? Na podany wyżej adres email wyślemy nowe utworzone losowo hasło. Po zalogowaniu proszę ustwić nowe hasło. Masz już konto? Zaloguj się. Serum zawiera w swoim składzie kompleks ekstraktów i olei z roślin stymulujących pobudzenie wzrostu — prawoślaz, cytryniec chiński, żeń-szeń, melisa, korzeń łopianu, pokrzywa, kotki brzozowe oraz prowitaminę B5, kompleks drożdży piwnych, papryczkę chili i Climabazol®. Prowitamina B5 — stymuluje przemianę materii, aktywizuje regenerację komórek skóry.

Serum Ziołowe Na Porost Włosów to mieszanka 7 ziół : prawoślazu, cytryńca chińskiego, żeń-szenia, melisy, korzenia łopianu, pokrzywy i kotki brzozowej oraz witaminy B5, drożdży piwnych, papryczki chili i substancji aktywnej Climabazo l. Tak bogaty skład działa jak zastrzyk energetyczny - pobudza mikrokrążenie i przemianę materii w cebulkach włosów, a tym samym stymuluje proces wzrostu. Ponadto wzmacnia je i zapobiega wypadaniu, odżywia, tonizuje, zapobiega przetłuszczaniu i dodaje zdrowego blasku. Sposób użycia: Stosować systematycznie razy w tygodniu przez miesięce. Serum rozpylić równomiernie na czyste, suche włosy i skórę głowy. Pozostawić do wyschnięcia, nie zmywać.

Komentarze

Sergey K.

Alex F.

ser-storchak

Zostaw swoją myśl