Revitax szampon na porost włosów 250ml

revitax szampon na porost włosów 250ml

Spośród wielu dostępnych na rynku szamponów na porost włosów wybraliśmy te, które najlepiej sprawdzają się w rzeczywistości. Kosmetyk ma za zadanie pobudzić cebulki włosów do wzrostu. Jednocześnie zawarte w składzie substancje odżywcze wnikają w strukturę włosa, sprawiając, że jest on ładniejszy i bardziej lśniący. Po pewnym czasie czupryna staje się bardziej gęsta. Możesz się z tym szamponem pozbyć także różnych dolegliwości skóry głowy takich jak: łupież, swędzenie czy zaczerwienienie. Przy regularnym stosowaniu można zauważyć, że włosy przestają się przetłuszczać.

Revitax, szampon na porost włosów, 250ml

Kofeina zawarta w szamponie Revitax już w trakcie mycia włosów oddziaływuje pozytywnie na cebulki włosów i dociera bezpośrednio do mieszków włosowych , skutecznie wydłużając naturalną fazę ich wzrostu. Regularne stosowanie szamponu pobudza trwale cebulki włosów umożliwiając silniejszy wzrost włosów, wzmacniając je zarazem i dając im większą objętość. Zawiera witaminę B3 oraz D- pantenol , sprawiają, że włosy są miękkie i łatwe w czesaniu. Już po kilkukrotnym użyciu można zauważyć zdecydowaną poprawę wyglądu włosów.

Komentarze

mama4ka

versal_post

Odświeżający szampon zapobiegający uwarunkowanemu dziedzicznie lub hormonalnie wypadaniu włosów. Pielęgnuje włosy i jest przy tym łagodny dla skóry głowy.

web-technologies

Zostaw swoją myśl