Środki na porost włosów po chemioterapii

środki na porost włosów po chemioterapii

Co na porost włosów?

Na szczęście istnieje wiele sposobów na porost włosów, w tym naturalne i szybkie w działaniu środki kosmetyczne na porost włosów, które można kupić lub Jednak należy pamiętać, że porost zdrowych Jest to również sposób na rozwiązanie problemu zbyt wolnego porostu włosów. Sposoby na szybki porost włosów Włosy nie lubią zimna i gorąca, zatem jeśli chcesz przyspieszyć ich porost nie narażaj

Nowe włosy czy peruka;)))))))

Osobom poddającym się chemioterapii trudno jest budować poczucie własnej wartości. Już samo słowo wywołuje dreszcz, a co dopiero fakt wystąpienia choroby nowotworowej. Nieraz brakuje fachowej wiedzy na temat leczenia, a terminologia onkologiczna dodatkowo budzi poczucie lęku. W tym okresie bardzo istotna jest pomoc lekarska oraz zrozumienie i wsparcie ze strony najbliższych. Jednak czasem trudno jest się cieszyć, gdy wciąż wypadają nam włosy, a do tego skutki uboczne, jakie wiążą się z przyjmowaniem chemii, stają się coraz bardziej przytłaczające. Postępujące łysienie nie sprzyja budowaniu własnej wartości i pozytywnej samooceny.

Marta offline. Post 1. Na forum od: Post 2. Magda offline. Post 3.

Komentarze

Cze 26, Chemioterapia , Leczenie wspomagające. Wypadanie włosów spowodowane przyjmowaniem chemioterapii oznacza dla wielu chorych na raka poważne obciążenie i źródło stresu.

LiveInternet

emergsw

Zostaw swoją myśl