Salfazin na wypadanie włosów

Od 3 tygodni biore Skrzyp Max, efekt poki co zaden Rok temu robilam 2-miesieczna kuracje z DoppelHerz dla wlosow i pomoglo. Mam za sobą skrzyp naturalny, CP, Lewitan Na włosy w sumie nic nie wpłynęło jakoś nadzwyczajnie, a szkoda.

Wypadanie włosów u mężczyn i kobiet - produkty

WYPADANIE WŁOSÓW! JAK ZAPOBIEGAĆ?

JavaScript seems to be disabled in your browser. For the best experience on our site, be sure to turn on Javascript in your browser. Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

bandi tricho-esthetic tricho-ekstrakt przeciw wypadaniu włosów opinie

Kiedyś miałam grube, mocne i kręcone włosy. Jednak gdy zaczęłam chodzić do liceum zaczęłam je również farbować. Z natury mam brązowe włosy ale zamarzyły mi się czarne i na taki kolor je zafarbowałam. Nosiłam ten odcień prawie rok, ale później postanowiłam je rozjaśnić do jasnego brązu. Początkowe włosy nie były w bardzo złej kondycji jednak po którymś rozjaśnianiu z rzędu zauważyłam że bardzo mocno mi się przerzedziły. Przestały się kręcić, stały się słabe i cienkie. Myślałam, że to minie i dałam im czas na regeneracje, jednak dalej je od czasu do czasu farbowałam.

Komentarze

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.

kirin19

Danil_Negrienko

Antao

Zostaw swoją myśl